Echipa noastra

Pentru a face fata cu succes solicitarilor clientilor, dispunem de o echipa manageriala alcatuita din specialisti cu experienta in domeniul transporturilor feroviare, economico–financiare, absolventi ai institutiilor de invatamant superior de specialitate.

Structura societatii este de tip ierarhic-functional, astfel ca la fiecare nivel ierarhic sarcinile sunt divizate pe specialisti cu o deplina autoritate pe segmentul lor de activitate.

Societatea dispune de personal instruit si autorizat pentru desfasurarea activitatii de transport feroviar si a tuturor serviciilor care sunt solicitate de catre client.

Nicolae Alexandru – Director General

E-mail: nicolae.alexandru@ansett-logistics.ro

Eva Melichercikova – Director Executiv

E-mail: eva.melichercikova@ansettraileurope.com

Zsuzsanna Szecsi – Manager Relatii Internationale

E-mail: zsuzsanna.szecsi@ansettraileurope.com

Ioana Avram – Manager Relatii Internationale

E-mail: ioana.avram@ansett-logistics.ro

Mihnea Constantinescu – Director Executiv

E-mail: mihnea.constantinescu@ansett-logistics.ro

Marilena Neagoe – Director Comercial

E-mail: marilena.georgescu@ansett-logistics.ro

Constantin Apostolescu – Director Tehnic

Email: constantin.apostolescu@ansett-logistics.ro

Oana Vasile – Contabil Sef

E-mail: oana.vasile@ansett-logistics.ro

Alexandru Marin – Inspector Securitate

E-mail: alexandru.marin@ansett-logistics.ro

Andreea Ruse – Director Financiar

E-mail: andreea.ruse@ansett-logistics.ro

Vladimir-Dehelean150x210

Vlad Dehelean – Director Achizitii

E-mail: vlad.dehelean@ansett-logistics.ro

roxana

Roxana Badila – Asistent Manager

E-mail: roxana.badila@ansett-logistics.ro